در حاشیه فضای رویداد – ٢

با هم بخوانیم

 

در حاشیه فضای رویداد – ٢

 

Read Together

In margine Of EventSpace - 2

 

زاویه:  Tour Signal By Jean Nouvel

ژان نوول و همکارانش برنده طراحی ساختمان Tour Signal در سایتی نزدیک به "لادفانس" پاریس شدند. مکان این پروژه مشرف به دروازه غربی "لادفانس" قرار گرفته است و در آن سعی شده است علاوه بر هماهنگی با مهره موجود در منطقه و حفظ جذابیت هر دو بنا، یک مرکز فعالیتی قوی در مرکز پاریـس ایجاد شـود.

 

  در حاشیه فضای رویداد- زاویه- Tour Signal By Jean nouvel

 

دریچه: پدیده نور/ Interface by 16A

نور پدیده­ای است که در معماری بسیار تاثیر گذار است و می­تواند فضا را بیش از پیش جذاب تر کند و ابعاد گوناگونی به آن بخشد . تصاویر زیر مربوط به یک بنای تجاری در ژاپن است و توسط گروه معماری ژاپـنـی  16A طـراحی و اجـرا شده اسـت.

 

  در حاشیه فضای رویداد- دریچه - پدیده نور

 

با معماران:  Tabanlioglu Architects & Dogan Media Center

دکتر "Hayati Tabanlioglu" موسس شرکت ، "Tabanlioglu "در ترکیه می­باشد. آنـها پروژه­های بسیاری را در داخل و خارج انجام داده­اند. از بهترین کارهای آنها می­توان به سفارت ترکیه در برزیل، وزارت امور خارجه ترکیه و کنسولگری ترکیه در توکیو اشاره کرد. پروژه "Dogan Medya center" در آنکارا پایتخت ترکیه است و متعلق به کانـال­هـای تلویزیونی و دو روزنـامـه "مــلیــت" و "حــریـت" اســت.

 

  در حاشیه فضای رویداد- با معماران - Tabanlioglu

   

با طراحان: Pizza Perez

معمار ایتالیایی Francesco Moncada، رستورانی برای سرو "پیتزا" طراحی کرده و بنا در طبقه همکف فضایی اداری و تجاری قرار گرفته است. فضا در اینجا به دو قسمت تقسیم شده است، برای عرضه فست فود و برای مشتریانی که می­خواهند غذا را به خانه ببرند. جنس دیواره­ها از فایبر گلس بوده و فضاهایی برای نـگـهداری وسـایـل مشتـریان وجـود دارد.

 

  در حاشیه فضای رویداد- با طراحان - Francesco Moncada

 

با دیگران: چهره ها

جواد آذر، متولد تهران به سال 59 می­باشد. وی فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه سوره تهران و عضو انجمن هنرمندان نقاش و موسسه توسعه هنرهای تجسمی است و تا بحال چندین نمایشگاه انفرادی و گروهی داشته است.

 

  در حاشیه فضای رویداد- با دیگران- جواد آذر

 

فضای رویداد

 

/ 4 نظر / 4 بازدید
امیر

سلام وبلاگ جالبي داري خيلي مطالب خوبي بود اگر مايل به تبادل لينک بودي من دو تا وبلاگ دارم اگر خواستی هر دوتاشو وگر نه هر کدوم که عشقت کشید لینک کن وبلاگ اولم را با نام زير لينک کن فول آلبوم http://www.amirpar.persianblog.ir/ وبلاگ دوممم را با نام زير لينک کن عکسهاي با حال http://lips-girls.persianblog.ir/ بعد خبر بده تا لينکت کنم

بختیار

آرش عزیز و خانم اولدوز یک چیزکی نوشته ام که در گذشته دیده ام شما هم دغدغه اش را دارید. کلیاتش در مورد مستندسازی و شناخت است... جزئیات یا سطر به سطر محتوای آن و اینکه بنده نوشته ام اهمیتی ندارد.. کلیات موضوع، دغدغه است. با توجه به تدوامی که در کارتان دارید و احترامی که وبلاگ خوانان و نویسان برایتان قایلند اگر صلاح بدانید و لطف کنید یک چیزی در ارتباط با کلیت موضوع بنویسید (در اینجا، مستقل از مطلبک من) یا دیدگاهی یا از مجموعه آرشیو عکس هایتان... نمی دانم هر چه که درست تشخیص می دهید.. به موضوع کمک خواهد کرد... به توسعه ادبیات در این خصوص کمکی خواهد کرد

سعید

ُsalam,chand vaght pish az tarighe bloge shoma ba world architecture festival ashna shodam va bedone inke deghate ziadi to sitesh bokonam(bekhatere zaf dar zabane khareje) sabte nam kardam chand roze ghabl be adrese manzelemon ye pakati az mahale bargozarie in festival ersal shod havie ye daftarche va poster;mikhastam dar morede joziatesh bishtar tozih bedin va inke aya arzeshe raftano dare age rae tor ya gorohi hast ke betonam bahashon beram va inke aya hazinei bara sherkat dar on vojod dare va belakhare inke mehvaraye koli on chie! merci