در حاشیه فضای رویداد – ۳

با هم بخوانیم

در حاشیه فضای رویداد – ۳

 

Read Together

In margine Of EventSpace - 3 

 

با معماران: Man in Black Theme Ride /Stephane kanner 

"استفان کانر"، معماری آهل آمریکاست. او فارغ­التحصیل دانشگاه برکلی کالیفرنیاست و دفتر کار وی در شهر "سانتا مونیکا" واقع است. این شرکت قدمتی از سه نسل خانواده را شامل می­شود. "استفان کانر" بیش از 150 پروژه را در این شرکت به پایان رسانده است. او از برندگان AIA سال 2008 است. پروژه زیر در شهر "فلوریدا" قرار دارد و مکانی عمومی برای نمایش خلاقیت­های طراحان و  نیز کارهای  شرکت "کانر" است.

     

با طراحان: Bar Code

"Bar Code "، کلوب شبانه­ای در لندن است که شاید تفاوت ان از سایر کلوب­ها علاوه بر طراحی، استفاده از حداقل انرژی و دقت به مسائل زیست محیطی است. طراحی این بار بر عهده گروه معماری "Bagot Woods"، بوده است. برای روشنایی بار از دیو استفاده شده که در ازاء تامین نور کافی گرمای بسیار کمی ساطع می­کند و نیاز به تهویه هوا را کاهش می­دهد. در اینجا با کمترین میزان انرژی می­توان یک فنجان قهوه نوشید.

            

با دیگران: زیر ذره­بین یک کاریکاتوریست

"بزرگمهر حسین­پور"، متولد آذر 1355، هنرمندی اهل تهران است، که در زمینه­های انیمیشن، مینیاتور، مجسمه­سازی، نقاشی و کارگردانی فیلم­های کوتاه انیمیشنی و... فعالیت می­کند. او همکار نشریاتی چون گل آقا، سروش جوان، کیهان و... می­باشد. جوایز بسیاری در پرونده کاری وی به چشم می­خورد که از جمله آنها می­توان به دریافت جایزه اول مطبوعات به سال 75 و دومین پلاک ویژه پرشیبن کارتون اشاره کرد.

 

   

 

فضای رویداد

/ 0 نظر / 34 بازدید