تقریبا بدون شرح

 

هکرهای عراقی و پرشین بلاگ بی دفاع

 

 

     هکرهای عراقی و پرشین بلاگ بی دفاع

 

فضای رویداد

/ 12 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محمد ناصری

متاسفانه اين مشکل از خود ماست.وقتی در خونه به روی همه بازه ممکنه بالاخره يه دزد هم وارد بشه.حالا از شانس ما اين عراقی های آدم کش اومدن مهموني.صاحب خونه هم که در رفت.

آرش پوراسماعیل

آقای ناصری اين قضيه عراقی بودن هکرها هم چيزيه که جای بحث داره و به يقين نميشه گفت . شايد هم ...

محمد ناصری

به نظر من فرقی نمی کنه عراقی ها یا امریکایی ها یا هر کسی دیگه.مهم اینه که کی بالاخره ما می توانیم د امنیت شبکه ها را تامین کنیم.خیلی برام جالبه که با این هزینه سنگین دانشگاه ،وقتی از دوستانم می شنیدم که هر گاهی تفننی سایت دانشگاه را هک می کردند.که الان cash اونم هستش.اگر فقط شهریه یک ترم یک دانشجو را برای سایتشون هزینه کرده بودند الان یک سایت نفوذ نا÷زیر داشتند.

آرش پوراسماعیل

البته منظور من نه عراقی ها بودن نه آمريکايی ها و نه مشکلی از باب امنيت شبکه . اگر تصميم بزرگان بر تضعيف سايتی با ۴ ميليون مخاطب باشه امنيت شبکه و ساير مسائل بی تاثيره .

ايمان رئيسی

سلام دوستان گرامي، متاسفانه اخبار خوشی در زمينه ی فرهنگ و هنر به گوش نمی رسد. سناريو ها يکی پس از ديگری اجرا خواهند شد. اميدوارم سناريوی خانه هنرمندان ابتر بماند و اين فضای مجازی پردوام.

پيام ابتکار

آرش همیشه پر مغز حرف میزنه... یه جور که آدم مجبور میشه عمیقتر و مرتفعتر فکر کنه... امید ایمان پایدار و تئاتر خشونت طلبان دم بریده...

مزميرغلامي

ضمن اظهار همدردی بايد خاطر نشان کنم که بنده چون پيش بينی چنين مسائلی را مي کردم از همان ابتدا وبلاگم را در بلاگ اسپات راه اندازی کردم به شما هم توصیه می کنم همين کار را بکنيد.

مهدی

تشکر از شرکت شما در مجلس ترحیم و اين کشور و ملت بارها در مجاز و غيرمجاز مورد تجاوز بيگانه قرار گرفته اند.

مهدی

ولی هميشه ايرانيان در هر جا که بوده اند به ايرانی بودن خود افتخار ميکنند.