دیدگاه‌های خوانندگان

دیدگاه‌های خوانندگان

بازتاب نظرات خوانندگان به مطلب: ‏‎توهم بزرگ شدن را کاریش نمی‌توان کرد!

علی راهی: اگر دست روی دست گذاشته شود تا کسی به فکر معماری و وضعیت مسابقات معماری ما باشد، فکر باطلی است. فقط باید ما هم مثل شما متعهد و نکته سنج باشیم و با اطلاع رسانی و ... دست به دست هم بدیم تا شاهد همچین اتفاقاتی نباشیم. با این کار  فقط، شعور معماری معماران ما را زیر سوال می‌برند.

ابراهیم روحی: تا حالا می‌گفتیم معماریمون پسرفت داشته ولی حالا که جنب و جوش خاصی تو معماری به وجود اومده، عده کثیری دارن با تیشه به ریشه همه معمارا و جامعه پرشور معماری می‌زنن و می‌خوان معماری به باند بازی کشیده شه تا از این کار، صاحب منفعت شوند. اینجا همیشه اینطور بوده! وقتی جامعه هنری سالم نباشه دیگه هیچ حقیقتی وجود نخواهد داشت.

یک دوست: وبلاگ گروهی مسابقات معماری شروع خوبیه و بهتره به تاخیر نیفته.

زهرا رستمی: مثل اینکه یه جیز رو همه خوب دارن از هم یاد میگیرن؛ اونم سود جویی به هر شکلیه. این اتفاقها داره تو هر صنفی اتفاق میوفته. خیلی متاسفم بعضی وقتها واقعا مشغله فکری من این میشه که ما با این وضعیت به کجا خواهیم رسید و چه آینده‌ای خواهیم داشت. باز هم فقط میشه امیدوار بود که کمی به خودمون بیایم. اگر یه عده نمی‌خوان روش کارشون رو عوض کنن، حداقل ماها هشیار باشیم و اجازه ندیم که با استعداد و ذوق و شوقمون بازی بشه.

رسول سیدلی: خیلی متاسفم که چنین اتفاقات نادر فقط اینجا رخ می‌دهد و هیچ کس هم نیست که جلوی این کار بسیار بد را بگیرد، امیدوارم دیگر این مسابقات با این روش برگزار نشود، چون وقتی قماری هست، تقلب هم هست. مثل اینکه بعد از فوتبال ناپاک، نوبت به معماری ناپاک رسیده.

/ 2 نظر / 69 بازدید
محمد ناصری

با سلام خدمت دوست عزیز. وبلاگ خود را با رویکردی تازه "معماری در ضمیر ناخودآگاه" بازسازی کرده ام.لینک شما در وبلاگ ثبت شده است.خواهشمندم لینک وبلاگ ما را به عنوان ذکر شده تغییر دهید. با تشکر محمد ناصری

همدانشگاهی

کلاهبرداران شرکت" مهندسین مشاور ابنیه نواندیش" همه همکاران و و هم رشته ایها توجه کنند به دام رانت بازان و کلاهبرداران شرکتی با نام" مهندسین مشاور ابنیه نواندیش" گرفتار نشوند. در شرکت مزبوربه نام واگذاری پروژه های دست دوم یا استفاده از امتیاز مدارک مهندسین و اخذ گریدهای گوناگون سوئ استفاده های کلان اقتصادی نموده و مسئولیت و بار کارها را بر دوش مهندسان میگذارند وبسیاری از همکاران را از این طریق دچار ضررهای اقتصادی کلان نموده اند.....لطفا جهت آگاهی همگان اطلاع رسانی کنید.